Płatności

Pracę rozpoczynamy po opłaceniu 50% zaliczki. Prace wykonywane są na naszych serwerach. Po akceptacji realizacji, prosimy o uiszczenie pozostałych 50% i przegrywamy pracę na serwer klienta.

ex21

Projekt graficzny

W wypadku realizacji zawierających projekt graficzny, w standardowej cenie dostarczamy jedną, najlepszą naszym zdaniem propozycję projektu. W wypadku braku akceptacji, tworzymy propozycję alternatywną. W wypadku akceptacji realizujemy do 2 serii poprawek projektu na życzenie Klienta. Po przesłaniu projektu graficznego do Klienta, czekamy na uwagi w przeciągu 5 dni roboczych. W wypadku braku uwag, przystępujemy do kolejnego etapu realizacji.

ex22

Kodowanie i wdrożenie

Na przygotowany zgodnie z dostarczoną specyfikacją kod, udzielamy rocznej gwarancji (dotyczącej znalezionych już po odbiorze projektu błedów). Gwarancja nie obejmuje zmiany API serwisów, z których korzystanie zostało uzgodnione, kodu, w który ingerowały osoby trzecie, aktualizacji wdrożonego oprogramowania open-source – takie sytuacje należy traktować jako osobne zlecenia.

gwarancja