O nas

 • Marcin Biegun

  Marcin Biegun

  CEO, Project Manager

  Współzałożyciel agencji OptArt. Lubi trzymać rękę na pulsie: zarządza Twoimi projektami, dba, by realizacje sprostały Twoim oczekiwaniom/wymaganiom i były gotowe na czas. Kiedy trzeba, kontaktuje się z Tobą bezpośrednio. more

 • Grzegorz Kaczmarski

  Grzegorz Kaczmarski

  Senior Front-End Developer

  Jest razem z OptArt od dekady HTML4, poprzez czasy XHTML, aż po obecną erę HTML5. Umie zrealizować każdą wizję grafika, dbając przy tym o jakość i optymalność kodu HTML i CSS w Twoich projektach. more

 • Jakub Ptak

  Jakub Ptak

  Front-End Developer

  Jakiś czas temu usłyszał, że OptArt szuka nowych osób chcących czynić internet lepszym miejscem. Spróbował swoich sił i oto jest, pracując przy Twoich stronach, przekształcając Twoją wizję w spójne projekty PHP/HTML/CSS/js. Nowy w branży, ale zdeterminowany. more

Referencje

 • Wiosna

  Jakub Marczyński, Dyrektor

  Współpraca z firmą OptArt była dla nas źródłem niezwykłej satysfakcji i pozytywnych wrażeń. Dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 • AZ.pl

  Anna Kur, Dyrektor

  Współpraca z firmą OptArt to czysta przyjemność. Jej niewątpliwy atut to z pewnością jakość obsługi Klienta, która jest świadczona na najwyższym poziomie.

 • Adverts.ie

  Judyta Holubowicz, dyrektor do sp operacyjnych

  Doskonale wykonana praca za rozsądną cenę, a co najważniejsze – w terminie.
  Gorąco polecam!

Więcej

nowyoptart_wykresy

Ciekawe realizacje

 • aab
  Ask And BuySerwis aukcyjny
 • az
  AZRejestrator domen WWW
 • klasyk
  KlasykSklep odzieżowy
 • piomar
  PiomarSpecjalistyczna firma montażowa

Struktura

OptArt składa się ze stałego trzonu pracowników pełnoetatowych oraz grupy sprawdzonych freelancerów, regularnie współpracujących z agencją. Taka struktura sprawia, że firma jest zawsze przygotowana do obsługi nowych realizacji.

W działalności firmy można wyróżnić trzy typy zleceń:

 • zlecenia dla klientów indywidualnych, pozyskane przede wszystkim z poleceń od obecnych klientów
 • zlecenia od współpracujących agencji interaktywnych, domów mediowych
 • projekty własne (startupy, moduły Jigoshop, szablony themeforest)

ex19

OptArt zarejestrowany jest jako pion fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Daje to tak nam, jak i naszym Klientom, możliwość bezpiecznego i sprawnego prowadzenia realizacji pod kątem księgowym i prawnym.

ex20

Nasza filozofia

Tworzymy unikalne, najwyższej jakości projekty graficzne. W wypadku realizacji niskobudżetowych, posiadamy własną bazę szablonów pozwalających na zmniejszenie kosztów realizacji bez strat dla estetyki produktu. Dzięki temu, Twój projekt będzie miał zawsze niepowtarzalny wygląd.

ex23

Tworzymy najwyższej jakości, zoptymalizowany pod kątem SEO i usability kod HTML i CSS. Kod jest pisany ręcznie i weryfikowany przez dodatkowego, niezwiązanego z projektem kodera. Dzięki temu, zaoszczędzisz na kosztach optymalizacji Twojej strony w przyszłości.

ex24

 

Wdrażamy w naszych projektach rozwiązania Open Source, rozwijane przez wielotysięczne grupy programistów. Używany i rozwijany przez nas System Zarządzania Treścią dla stron internetowych to WordPress. Dla sklepów internetowych jest to platforma Jigoshop. Dzięki temu, Twoja aplikacja jest na bieżąco rozwijana, dodanie do niej nowych modułów jest stosunkowo tanie, możesz w dowolnej chwili znaleźć innych developerów znających jej części składowe.

ex25